Головна Замер/монтаж

Монтаж металопластикових вікон та дверей – один з напрямків діяльності нашої компанії. Ми знаходимося і робимо вироби у Херсоні, але здійснюємо їх установку не тільки в столиці, але також області і будь-якому населеному пункті України. Незважаючи на цей факт жодному замовнику не доводиться довго чекати черги монтажу, адже в нашій компанії працює достатня кількість професійних бригад, що складаються з кваліфікованих фахівців, щоб послуга монтажу була надана своєчасна.

Наша компанія здійснює монтаж металопластикових вікон і дверей «під ключ». Що це означає? Монтаж виробів включає в себе:

37 - Замер/монтаж

Демонтаж

5 1 - Замер/монтаж

Установку

39 - Замер/монтаж

Прибирання

Демонтаж вікон або дверей виконується за необхідностю, якщо замовлені вами в нашій компанії металопластикові вироби повинні замінити ті, що є у вас на поточний момент. Хочемо зазначити, що демонтаж і вікон, і дверей може бути виконаний незалежно від габаритів виробів, матеріалу, з якого вони виготовлені, а також інших факторів.

Ми здійснюємо демонтажні роботи уважно, щоб не пошкодити підлогу, стіни та інші елементи вашої нерухомості.

30 - Замер/монтаж

Установка відбувається виключно згідно всіх вимог ДСТУ, що гарантує максимальну ефективність вікон в процесі експлуатації у питаннях тепло- і звукоізоляції.

У своїй роботі в ході монтажу ми застосовуємо тільки високоякісні, сертифіковані матеріали (монтажна піна, герметики та інші) відомих українських або зарубіжних виробників.

31 - Замер/монтаж

Досить часто люди не можуть зважитися на заміну старого вікна на нове металопластикове через те, що доведеться прибирати сміття. А його іноді може бути чимало. Але якщо ви звертаєтеся до нас, можете абсолютно не хвилюватися з цього приводу. Наші фахівці все будівельне сміття, що з’явиться у ході установки вікна або двері, приберуть самостійно. Вам не доведеться витрачати час і сили на те, щоб пропилососити, підмести, зробити вологе прибирання – все буде виконано за вас.

32 - Замер/монтаж

Величезний досвід, дотримання вимог ДСТУ та застосування сертифікованих матеріалів дозволяють нам не сумніватися в якості виконання монтажних робіт настільки, що ми надаємо гарантійне зобов’язання на установку будь-яких виробів. Втім, варто зазначити, що на самі вироби гарантія теж поширюється.

І якщо раптом у процесі експлуатації виникнуть об’єктивні проблеми з вікном або дверима – наші фахівці швидко і безкоштовно їх усунуть.

І ще! Наші фахівці приїжджають на об’єкт для виконання монтажних робіт з усіма необхідними інструментами та обладнанням. Тому вони не будуть турбувати вас проханнями подивитися у себе викрутку, молоток чи що-небудь ще, оскільки все необхідне для монтажу металопластикових вікон та дверей у них буде з собою.

    Консультация со специалистом
    У вас остались вопросы?

    Вы можете воспользоваться консультацией наших специалистов по телефону или вызвать профессионалов компании ODP на обьект.