Головна О компании
Виробництво
металопластикових вікон.

Саме так виглядає основна спеціалізація нашої компанії, яка в Україні відома як ТОВ «Завод Аутдорпласт», скорочено іменована ODP. Здавалося б, що можна написати на цій сторінці, якщо у твоєму сегменті десятки конкурентів по всій країні. А, можливо, навіть і сотні.

Ми не почнемо вам говорити, що прийшли у цей бізнес ще в ті часи, коли термін «пластикове вікно» був не відомий українському народові. Зовсім ні. Наша компанія «Outdoorplast» була заснована вже тоді, коли в Україні можна було замовити виготовлення і монтаж металопластикових вікон у самих різноманітних фірмах.

Так навіщо ж? Невже ми можемо запропонувати щось дійсно варте уваги? І не просто гідне, а здатне боротися за увагу споживача з китами цього ринку? Напевно, ви хотіли б нас про це запитати. А ми готові вам відповісти. Так, дійсно, наші металопластикові вікна, не побоїмося цього слова, особливі. І ось чому.

Заснування компанії «Аутдорпласт».

З чого все починалося

Коли керівництво майбутнього підприємства з виробництва та монтажу металопластикових вікон в Україні замислювалося над створенням такого, в першу чергу було винесено на порядок денний питання. Чим зацікавити майбутніх клієнтів?

Використовувати німецький профіль та виробляти вікна? Не варіант. Складно буде знайти своє місце серед компаній, які в Україні працюють у даному напрямку не перший рік. Самостійно виготовляти і профіль, і вікна? Теж не дуже хороша ідея з огляду на необхідність величезного капіталовкладення.

І ось тоді стало очевидно. Потрібно запропонувати українцям якісний український продукт. Продукт, який міг би конкурувати і в питанні якості, і в питанні ціни з виробами, виготовленими з німецького профілю, виробник якого працює на світовому ринку не одне десятиріччя.

Можливо, хтось скаже, що це не маюче рішення завдання. Однак перед вами зараз відкритий ODP.ua, ви читаєте ці рядки, а це значить, ми змогли досягти поставленої перед собою мети. І сьогодні ТОВ «Завод Аутдорпласт» відомий як виробник якісних, надійних та ефективних металопластикових вікон з українського профілю.

8 - О компании
Виробники України, профіль яких ми використовуємо у своїй роботі

Вивчаючи ринок, ми прийняли рішення зупинитися на застосування металопластикового профілю двох виробників:

Кожна ця компанія працює досить давно. Вони застосовують сучасні технології, йдуть у ногу із часом та виготовляють профіль, який характеризується і доступною, у порівнянні з імпортним профілем, вартістю і відмінними якісними показниками. І за весь час, протягом якого «Outdoorplast» виготовляє, продає та встановлює вікна, скарг на цей профіль не надходило.

Компанія «Outdoorplast» – повний цикл виробничих робіт

З моменту заснування і по сьогоднішній день наше підприємство виконує абсолютно всі роботи, пов’язані з виробництвом металопластикових вікон:

37 - О компании
здійснюємо виміри
38 - О компании
робимо вироби
39 - О компании
монтуємо у віконні отвори
 

Наше виробництво облаштоване двома високотехнологічними лініями, кожна з яких призначена для виготовлення вікон ПВХ з профілю певного бренду. Кожний наш виріб відповідає міжнародним стандартам якості та порадує свого власника тривалим терміном експлуатації. В силу застосування якісного профілю, відмінних склопакетів, професійної збірки та інших факторів, перед нашими замовниками не виникають питання ремонту вікна ані через рік, ані через два, ані через п’ять після монтажу.

Також хочемо зазначити, що ми виробляємо металопластикові вікна різного кольору, що є можливим за рахунок ламінування профілю відповідними матеріалами. За бажанням замовника можемо встановити необхідну фурнітуру, а також готові обговорити та узгодити виконання інших вимог відносно вікон.

З металопластикового профілю українських компаній WDS та Viknaland ми також здійснюємо виробництво дверей. А ще виготовляємо різні алюмінієві конструкції.

ТОВ «Завод Аутдорпласт» – виробництво металопластикових вікон з надійного українського профілю за сучасними технологіями.

9 - О компании

    Консультация со специалистом
    У вас остались вопросы?

    Вы можете воспользоваться консультацией наших специалистов по телефону или вызвать профессионалов компании ODP на обьект.