Віконні профільні системи під торгівельною маркою WDS виробляє відома українська компанія «Міропласт», розташована у місті Дніпро. Виробник досить давно працює в Україні, випускаючи якісний та сучасний металопластиковий профіль для вікон, який за своїми характеристиками відповідає цілому ряду стандартів якості.

Говорячи про торгівельну марку WDS не можна не відзначити факт того, що ці віконні ПВХ системи користуються попитом за кордоном у 15 країнах, серед яких Молдова, Іспанія, Португалія, Македонія і навіть Німеччина, яка славиться своїми профільними системами різних брендів на світовому рівні. Чи не це найкраще підтвердження якості? Риторичне питання.

Основні переваги продукції торгової марки WDS

Весь виробничий цикл від А до Я здійснюється на власному заводі, що дозволяє застосовувати індивідуальні технології та, що найголовніше, контролювати якість продукції, що випускається, для чого у підприємства «Міропласт» є власна лабораторія.

Якість профілю WDS підтверджується різними сертифікатами, як українськими, так і міжнародними:

  • ДСТУ Б.В. 2.7-130:2007;
  • ДСТУ EN ISO 9001:2018;
  • ISO 9001:2015.

Асортимент представлених віконних профілів дозволяє українському споживачеві замовити у виробника вікон виготовлення виробів з необхідними параметрами.

Різноманітність вибору профілю WDS – гарантія виробництва необхідного вікна

Наша компанія, ТОВ «Завод Аутдорпласт», що працює з профільними системами WDS з моменту свого заснування, пропонує вашій увазі всі види профілів, які випускаються компанією «Міропласт» на сьогоднішній день.

Профіль відрізняється кількістю камер та іншими параметрами, які забезпечують виробництво вікон для вашого оптимального комфорту в квартирі, приватному будинку, на дачі або в офісі.