Український виробник профільних віконних ПВХ систем почав свою роботу у 2014 році. Досить швидко підприємство Viknaland змогло потрапити до списку лідерів ринку і створити конкуренцію профілям німецьких торгівельних марок, котрі не перший рік використовуються українськими компаніями для виробництва металопластикових вікон.

На сьогоднішній день Viknaland це сучасне та високотехнологічне виробництво, оснащене всім обладнанням, необхідним для того, щоб виконувати повний обсяг робіт з виробництва профілю для пластикових вікон.

Основні переваги продукції виробника Viknaland

Мабуть, основною перевагою слід зазначити відповідність міжнародному стандарту якості ISO 9001:2015, що стало можливим не тільки завдяки унікальній технології, але також високоякісній сировині та сучасному виробничому обладнанню.

Віконний профіль відливається на заводі Viknaland за авторською рецептурою, що гарантує унікальність продукту. Завдяки грамотному підходу до змішування компонентів і лиття, вікна, виготовлені з профілю Viknaland, не деформуються при експлуатації, незалежно від того, яка температура за вікном.

І що ще важливо для споживача – це широкий вибір представлених на ринку профілів.

Різноманітність вибору профілю Viknaland – гарантія виробництва необхідного вікна

Виробник пропонує профілі, які відрізняються між собою наступними параметрами:

кількість камер

монтажна ширина

товщина скління

Особливо важливий перший фактор, який впливає і на тепло-, і на звукоізоляційні властивості. У каталозі нашої компанії «Аутдорпласт» ви знайдете профілі виробника Viknaland з кількістю камер від 3 до 7, що дозволить підібрати оптимальний варіант.