Головна Металлопластиковые двери

Двері. Мабуть, складно буде знайти людину, у якої першими асоціаціями, що викликає це слово, будуть вироби з металопластикового профілю, а не дерева або металу. І хоча пластикові двері у наш час далеко не ноу-хау, тим не менш, у порівнянні з дерев’яними і металевими дверима вони з’явилися відносно недавно. Однак їх якісні та естетичні характеристики такі, що досить швидко сфера їх застосування стала куди обширнішою, а попит на двері з профілю ПВХ виріс у десятки разів.

Трохи про історію популяризації пластикових дверей в Україні

Коли ці вироби тільки стали з’являтися в нашій країні, їх застосування було вкрай обмеженим. І це можна зрозуміти. Погодьтеся, складно зважитися встановити металопластикові двері в якості вхідних, якщо звик до металевих. Тому двері з металопластикового профілю ставилися як другі у ресторани, кафе, в якості внутрішніх в якихось офісних будівлях.

Можливо, роль дверей ПВХ і залишилася б такою, але прогрес не стоїть на місці. Виробники профілю, як українські, так і зарубіжні, стали пропонувати цікавіші варіанти, ніж спочатку. І в свою чергу виробники металопластикових дверей, до числа яких належить і наша компанія, змогли зацікавити замовників моделями, які цілком гарні навіть в якості вхідних дверей.

І якщо казати про те, де пластикові двері застосовуються в Україні сьогодні, то простіше сказати, де вони не застосовуються. В якості вхідних у квартиру і в якості міжкімнатних у квартирах та приватних будинках. А у всіх інших напрямках – ніяких перепон. І про це ми розповімо детальніше.

Двері з профілю ПВХ. Де саме їх монтаж може бути доречний

В першу чергу, звичайно ж, будь-які комерційні об’єкти. І не має значення, про що йде мова:

кафе, ресторани;

офіси;

торгівельні центри;

розважальні заклади.

Металопластикові двері можуть бути як внутрішніми, так і вхідними – для виготовлення останніх компанії виробники пластикового профілю пропонують більш міцні варіанти.

Двері з профілю ПВХ можуть встановлюватися в якості вхідних в тому числі і в приватні будинки. Сучасні профілі дозволяють поєднувати естетику і безпеку.

Незамінними металопластикові двері будуть і в господарських будівлях, розташованих на території приватних будинків. Особливо в таких, як лазні і сауни. У цих будівлях двері з пластику будуть більш вигідним рішенням з огляду на те, що приміщення насичені вологою та парою. І дерев’яні двері, навіть покриті декількома шарами лаку, можуть швидко прийти в непридатність під впливом вологого середовища.

Металопластикові двері «Аутдорпласт» з кращого українського профілю

Наша компанія, не перший рік працюючи в Україні та спеціалізуючись на виробництві ПВХ дверей, пропонує вашій увазі виготовлення металопластикових дверей з кращого українського профілю компаній Viknaland і WDS.

Завдяки застосуванню нами профілю ПВХ саме українських виробників, ви отримуєте якісний продукт за цілком доступною вартостю.

Вам достатньо озвучити нам, де саме ви хочете виконати монтаж металопластикових дверей, а ми вам запропонуємо відповідний профіль та фурнітуру. Двері можуть бути:

  • прозорі зі склом і непрозорі;
  • будь-якого кольору за рахунок ламінації профілю;
  • класичні прямокутні або арочні.

Наші фахівці зроблять все можливе, щоб врахувати ваші побажання та вимоги в процесі проектування, виробництва і монтажу металопластикових дверей.

Металопластикові двері «Outdoorplast» – якісний український продукт за доступною ціною з доставкою по Україні.