Головна Двери с HPL-заполнением

Двери с HPL-заполнением

Индивидуальный дизайн и инновационное заполнение HPL
2мм
Толщина
панели HPL
76мм
Толщина
заполнения
6кг/м²
Вес
панели
5лет
Гарантийный
срок
16 1 - Двери с HPL-заполнением
Повышает энергоэффективность в доме
17 1 - Двери с HPL-заполнением
Шумоизоляция для наиболее чувствительных
18 1 - Двери с HPL-заполнением
Зимой теплее, летом прохладнее
19 1 - Двери с HPL-заполнением
Высокий класс защиты
Особенности системы
Большие двери стирают границы пространства и визуально расширяют его, а натуральный свет и легкость стеклянных форм — в архитектурном мире это тренды, которые никогда не потеряют актуальности.
34 1 - Двери с HPL-заполнением
Анатомия дверей
Деталі досконалої комплектації
 
 
54 - Двери с HPL-заполнением
Матовий метал та лаконічні форми — це дизайнерська фурнітура
55 - Двери с HPL-заполнением
Конфигурация
HPL-заполнения
Заполение HPL под штапик
HPL-панель размещается внутри рамы и фиксируется штапиком. Профиль дверной конструкции при этом остается видимым
Односторонняя накладка HPL
HPL-панель наклеивается на конструкции извне, полностью скрывая профиль. Двери выглядят более совершенно и лаконично - ведь на виду остается только ламинированная панель
Двусторонняя накладка HPL
HPL-панели наклеиваются на конструкцию как извне, так и изнутри. Это обеспечивает органическое сочетание дверей и с фасадом, и с интерьером
HPL-панель размещается внутри рамы и фиксируется штапиком. Профиль дверной конструкции при этом остается видимым
2 1 - Двери с HPL-заполнением
HPL-панель наклеивается на конструкции извне, полностью скрывая профиль. Двери выглядят более совершенно и лаконично – ведь на виду остается только ламинированная панель
1 1 - Двери с HPL-заполнением
HPL-панели наклеиваются на конструкцию как извне, так и изнутри. Это обеспечивает органическое сочетание дверей и с фасадом, и с интерьером
3 - Двери с HPL-заполнением
Дверные заполнения на основе HPL-панелей
Выбирая двери для жилья, мы стремимся совместить безупречный внешний вид с высокими показателями надежности, энергосбережения и безопасности. Именно поэтому двери с заполнением на основе HPL-панелей является оптимальным решением для частного жилья с высокими показателями энергоэффективности. Разнообразие дизайнов позволяет легко подобрать дверь, что по оттенку и конфигурации подойдет к фасаду или интерьеру, оборудованных по индивидуальному проекту.
1 3 - Двери с HPL-заполнением
Заполнение HPL
под штапик
2 4 - Двери с HPL-заполнением
Односторонняя
накладка HPL
3 2 - Двери с HPL-заполнением
Двусторонняя
накладка HPL
Особенности системы
Большие двери стирают границы пространства и визуально расширяют его, а натуральный свет и легкость стеклянных форм — в архитектурном мире это тренды, которые никогда не потеряют актуальности.
4 - Двери с HPL-заполнением

Навіщо потрібні вхідні двері? Кожен із вас на це запитання відповість не замислюючись. Звичайно ж, для забезпечення безпеки житла або того об’єкта, в якому вони встановлені. І це справді так. Основне завдання, яке вирішується за допомогою монтажу вхідних дверей – безпека. Проте сьогодні власники приватних будинків і не тільки, обмірковуючи вибір вхідних дверей, прагнуть того, щоб не на шкоду захищеності вирішувалося і друге завдання – естетичність екстер’єру та інтер’єру об’єкту.

І вирішити це завдання не важко, якщо в якості вхідних обрати металопластикові двері з HPL панелями. Вони з’явилися на ринку порівняно недавно, але вже встигли стати популярними та актуальними в Україні. І, зважаючи на особливості таких дверей, варто зауважити, що нічого дивного в цьому немає.

HPL панелі. Що це таке? Коротко і суттєво

Якщо відкинути убік всі технологічні процеси, складну термінологію та інше, то можна сказати, що HPL панелі – це фактично дверне полотно, яке складається з:

 • зовнішньої HPL накладки;
 • внутрішньої HPL накладки;
 • наповнення, що присутнє між накладками.

І це дверне HPL полотно встановлюється фахівцями заводу «Аутдорпласт» в обраний замовником металопластиковий профіль компанії WDS або Viknaland.

На перший погляд нічого особливого. Але це лише на перший погляд! Насправді застосування HPL панелей у питанні виробництва металопластикових дверей відкриває чимало можливостей, які недоступні під час виробництва дверей із профілю та склопакетів.

Практичні переваги дверей з HPL панелями

Почнемо безпосередньо з HPL матеріалу. Особливість його виробництва полягає у застосуванні полімерних смол з метою просочення сировини, яка надалі склеюється під високим тиском, в результаті чого листи HPL виходять багатошаровими.

Така виробнича технологія дозволила забезпечити HPL панелям підвищений рівень міцності та стійкість до появи подряпин, порізів та інших дефектів. Крім цього матеріал відрізняється нижчою теплопровідністю, що позитивно впливає на енергетичну ефективність металопластикових дверей.

У HPL панелях знаходиться спінений полістирол, що також створює ефект збереження тепла в холодну пору року.

Естетичні переваги дверей з HPL панелями

Отже ми підійшли до питання, з якого почали. А саме, що двері з HPL панелями здатні забезпечити не тільки безпеку, але також естетику як інтер’єру, так і екстер’єру. А все завдяки тому, що дизайн такого дверного полотна – питання фантазії. І ось чому.

 1. Панелі HPL можуть бути пофарбовані в будь-який колір.
 2. У полотно HPL панелей може бути вставлене скло будь-яких розмірів, у будь-якій кількості, у будь-яких місцях.
 3. Панелі HPL можуть бути прикрашені алюмінієвими елементами будь-яких форм та розмірів.
 4. Профіль для утримання полотна скла може відрізнятися за кольором від HPL панелей, створюючи цим контраст.
 5. З кожного боку HPL панель може закриватися накладкою, яка приховуватиме під собою металопластиковий профіль, завдяки чому дверне полотно виглядатиме як єдиний цільний виріб.

Двері з HPL панелями з профілю WDS, Viknaland від компанії «Аутдорпласт»

Не перший рік працюючи в Україні, та пропонуючи до вашої уваги виключно якісні вироби з надійного українського профілю, ми прагнемо забезпечувати кожному нашому покупцю максимальну можливість вибору.

Саме тому в нашому каталозі представлені не тільки класичні металопластикові двері з профілю та склопакета, але також двері з HPL панелями, які містять всі перераховані вище переваги.

Компанія «Outdoorplast» може забезпечити встановлення HPL панелей саме того дизайну, який буде повністю відповідати всім вашим вимогам. Вже зараз ми можемо запропонувати понад 3000 варіантів, але якщо жоден з них вам не сподобається, наші фахівці зможуть спроектувати по-справжньому індивідуальний дизайн, врахувавши всі ваші вимоги та побажання.

Металопластикові двері з HPL панелями – це надійні, практичні та красиві вироби, в яких поєднуються естетика та захист.

  Консультация со специалистом
  У вас остались вопросы?

  Вы можете воспользоваться консультацией наших специалистов по телефону или вызвать профессионалов компании ODP на обьект.