Головна Доставка продукции
41 - Доставка продукции
безкоштовна доставка по Києву та Київській області
42 - Доставка продукции
безкоштовна доставка по Україні від 25 квадратних метрів
6 1 - Доставка продукции
власний автопарк
43 - Доставка продукции
пакуємо товар
44 - Доставка продукции
Бесплатный подъем
45 - Доставка продукции

Наша компанія здійснює безкоштовну доставку по Херсону та Херсонській області незалежно від кількості замовлених виробів, а також їх квадратури. Крім цього ми пропонуємо нашим замовникам безкоштовну доставку металопластикових вікон та інших виробів у будь-який населений пункт України за умови, що квадратура замовлення становить не менше 25 квадратних метрів.

Відмінною особливістю нашої послуги доставки є той факт, що ми не користуємося транспортними компаніями України. Доставка завжди здійснюється нашими фахівцями із застосуванням автомобілів з власного автопарку. А це дозволяє гарантувати кожному замовнику, що металопластикові вікна чи двері доїдуть у цілості, ідеальному стані без найменших дефектів.

Автомобілі нашого парку, на яких здійснюється транспортування металопластикових вікон по всій території України, це спеціально обладнані для таких виробів транспортні засоби. А саме, на платформах машин встановлені піраміди, які дозволяють не тільки надійно та ефективно зафіксувати вікно або двері з ПВХ профілю, а й швидко здійснити підйом виробів на верхню точку будівлі, що будується.

Перед завантаженням виробів на автомобіль для транспортування ми здійснюємо пакування, щоб виключити навіть найменшу ймовірність появи будь-яких дрібних подряпин або потертостей. Для пакування ми використовуємо матеріали двох видів:

  • стрейч плівку;
  • картон.

Вибір матеріалу залежить від типу виробу, його габаритів, а також тривалості маршруту, який необхідно проїхати, щоб виконати безкоштовну доставку.

Не має значення, в якому саме місті або іншому населеному пункті України ви проживаєте. Житомир, Харків, Львів, Одеса, Суми, Черкаси, Ужгород або будь-який інший – ми здійснимо доставку швидко, якісно, ​​гарантуючи своєчасне отримання замовлених вами виробів, які будуть у точності відповідати узгодженому проекту та порадують ідеальним зовнішнім виглядом.

Говорячи про доставку металопластикових дверей, вікон та алюмінієвих конструкцій по Херсону, Херсонській області та всій Україні окремо хочемо відзначити питання, яке хвилює мешканців верхніх поверхів багатоквартирних будинків. Як саме здійснюється доставка у квартиру?

46 - Доставка продукции

Наша компанія не бере гроші за підйом виробів на поверх та їх занесення в квартиру. Всі роботи виконуються абсолютно безкоштовно за умови, що габарити сходів під’їзду дозволять пронести замовлені вами вироби. Іншими словами, якщо пронести по під’їзних сходах вікна чи двері можливо фізично.

В іншому випадку є лише один варіант доставки металопластикових вікон в квартиру – це підйом через балкон. Як правило, неможливість підняття вікон по сходах стосується саме балконних вікон, як панорамних, так і ні. Але оскільки основною умовою такого підйому є відсутність вікон на балконі, якщо ситуація інша, то підйом здійснюється виключно при замовленні послуги монтажу, про яку ви можете почитати на відповідній сторінці.

Доставка металопластикових вікон та інших виробів, незалежно від того, в який населений пункт України повинна бути виконана, ніколи не здійснюється нами раптово.

Обов’язково попередньо, як правило – за день до дати доставки, з вами зв’язується наш фахівець і погоджує зручні дату та час. І якщо запропонований нашим співробітником варіант з якоїсь причини не буде вас влаштовувати, ви зможете назвати ту дату і час, які зручні саме вам.

Всі замовлення доставляються нашими фахівцями виключно в узгоджені дати, час і в ідеальному стані без будь-яких, навіть найменших, дефектів.

    Консультация со специалистом
    У вас остались вопросы?

    Вы можете воспользоваться консультацией наших специалистов по телефону или вызвать профессионалов компании ODP на обьект.