Металопластикові вікна

Для квартир та офісів, дач та приватних будинків, лоджій та балконів. Металопластикові вікна із застосовуваного нами профілю стануть запорукою естетики об’єкта зовні і комфортних відчуттів всередині. Лише повідомте нам, якими б ви хотіли бачити свої нові пластикові вікна, якими функціями та якостями вони повинні володіти. І ми гарантовано зможемо запропонувати варіант, що задовольняє вашим запитам.

Металопластикові двері

Розсувні, класичні, двостулкові. Не прозорі та зі склом. Для естетики та безпеки. Абсолютно будь-які – на ваш вибір. Ми пропонуємо вашій увазі надійні та сучасні двері з металопластикового профілю, які здивують шумо- і теплоізоляційними властивостями. Висока якість виконання, професійний естетичний монтаж, поєднання з екстер’єром та інтер’єром вашого об’єкта.

Алюмінієві конструкції

Міцні, легкі, не втрачають властивості під дією вологи. Це ТОП-3 причин, в силу яких конструкції з алюмінію у приватному і комерційному будівництві користуються попитом для зведення самих різних об’єктів: альтанок, теплиць, літніх майданчиків та багатьох інших. У нашій компетенції виробництво алюмінієвих конструкцій за вашими проектами під будь-який запит. А якщо треба, ми і проект створимо «з нуля».

Комплексне скління об’єктів

Від невеликої однокімнатної квартири до великого торгівельного центру з вікнами, склом і системами різних форм, габаритів і конструкцій. Наші фахівці зможуть виконати скління «під ключ» будь-якого житлового або ж комерційного об’єкта. Підберемо оптимальний профіль, спроектуємо складні конструкції та детально прорахуємо кошторис, виконаємо монтаж і надамо гарантію на нашу роботу.

Просчитать объект

Металопластикові вікна сьогодні – це дещо більше, ніж конструкція з рами, фурнітури та скла. Сучасні вікна з металопластикового профілю – це можливість виконати скління об’єкта, попутно вирішивши практично будь-яке завдання з тих, які можуть виникнути. А наші металопластикові вікна – це ще й можливість вписатися практично в будь-який бюджет.

Металопластикові вікна компанії «Аутдорпласт» та їх можливості

Наша компанія пропонує увазі своїх клієнтів великий вибір профільних конструкцій, які дозволять виготовити вікно з будь-якими необхідними функціями і можливостями:

17 1 - Главная

шумоізоляція

16 1 - Главная

теплоізоляція

9 1 - Главная

безпека дитини

19 1 - Главная

взломостійкість

8 1 - Главная

під колір ваших стін

Якщо казати про шумоізоляційні та теплозберігаючі якості, то вони забезпечуються за допомогою вибору спеціального профілю. Підвищена безпека дитини або взломостійкість досягаються за рахунок використання спеціальної фурнітури. А естетику забезпечуємо за допомогою ламінування профілю плівкою необхідного кольору.

Можливо, у вас є інші побажання відносно металопластикових вікон, які ви хочете бачити у квартирі, будинку, дачі, офісі чи іншому об’єкті? Ми завжди готові обговорити і запропонувати оптимальний варіант. Не перший рік працюючи в Україні і спеціалізуючись на виготовленні та монтажі вікон з металопластикового профілю, ми навчилися чути наших покупців і виконувати їх вимоги.

Розміри, форму та конструкцію вікон «Outdoorplast» обираєте саме ви

Наші виробничі лінії, оснащені сучасним і високотехнологічним устаткуванням, дозволяють виконати будь-який проект зі скління. Ми виготовляємо та встановлюємо не тільки стандартні квартирні вікна з одного стулкою. Фахівці нашого заводу мають змогу виготовити вікно будь-якої форми:

  • кругле;
  • квадратне;
  • трикутне.

Так само як для нас не має значення і розмір вікна. Устаткування дозволяє виробляти невеликі віконця, по типу корабельних ілюмінаторів, так і величезні конструкції, які використовуються для скління веранд, літніх майданчиків, лоджій та інших панорамних об’єктів.

ТОВ «Завод Аутдорпласт» пропонує не тільки металопластикові вікна

У нашій компанії ви також можете замовити виготовлення за індивідуальним проектом:

  • металопластикових дверей;
  • алюмінієвих конструкцій.

Ми можемо виконати виріб по вже розробленій документації, або ж створити проект «з нуля», затвердивши його у замовника.

ТОВ «Завод Аутдорпласт» – надійний виробник сучасних металопластикових вікон, а також інших виробів з металопластикового профілю та алюмінію.

2021 odp.ua мир оконных технологий. Все права защищены. Разработка сайта ArtPlus.